Krzesełko Nomi

Opis produktu

Następca krzesełka  Tripp Trapp, projekt Petera Opsvika, .

Nomi – krzesełko dla dziecka, w którym każdy element ma swoje przeznaczenie, uznawane jest za projekt następnej generacji. Dzięki odpowiednim akcesoriom, rośnie razem z dzieckiem, zapewniając komfort i odpowiednią pozycję niezależnie od wieku.

Nomi Baby 0-6 miesięcy

Leżaczek Nomi Baby doskonale sprawdza się od pierwszych dni życia do momentu, w którym dziecko potrafi samodzielnie siedzieć. Dzięki płynnej regulacji, dziecko może zostać ułożone w pozycji prawie poziomej lub nieco bardziej pionowej. Gdy maluch ułożony jest w pozycji poziomej, jego ciężar rozprowadzony jest równomiernie na całe ciało – zapewnia to maksymalnie komfortową i ergonomiczną pozycję podczas odpoczynku. W momencie, w którym dziecko porusza się, konstrukcja krzesełka Nomi delikatnie sprężynuje, lecz główka pozostaje stabilna. Gwarancją bezpieczeństwa są 5-punktowe szelki, które mogą być wykorzystane również jako 3-punktowe.

Nomi Baby sprawia, że niemowlę aktywnie uczestniczy w życiu rodzinnym. Gdy leżaczek ustawimy na odpowiedniej wysokości, możemy utrzymać z dzieckiem odpowiedni kontakt wzrokowy podczas karmienia, rozmowy, czy zabawy.

Leżaczek Nomi Baby dostępny jest jako akcesorium w kilku kolorach i tkaninach. Gdy dziecko potrafi siedzieć o własnych siłach, demontujemy Nomi Baby, a montujemy siedzisko podstawowe wraz z Nomi Mini.

 

Nomi Mini 6-24 miesięcy

Nomi Mini przeznaczone jest dla dzieci, które potrafią siedzieć już bez pomocy rodzica. Należy pamiętać, że ogranicznik powinien zostać przymocowany do momentu, w którym maluch nie jest w stanie wstać samodzielnie. Ścianki boczne w ograniczniku i zmniejszony otwór na nóżki gwarantują, że dziecko nie zsunie się podczas siedzenia. Do Nomi Mini bez problemu zamontujemy tackę, dzięki której Nomi doskonale sprawdzi się jako krzesełko do karmienia. Wysokość dopasujemy do wysokości standardowego stołu, dzięki czemu dziecko może aktywnie uczestniczyć w rodzinnych posiłkach.

Aby zagwarantować maluchowi maksymalne bezpieczeństwo warto wyposażyć krzesełko Nomi Mini w szelki. Dodatkowy komfort zapewni dwustronna i nadająca się do prania poduszka, dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

 

Nomi 24 miesięce+

W momencie, w którym maluch potrafi już samodzielnie wspiąć się na siedzisko i z niego zejść, krzesełko dziecięce Nomi sprawdzi się idealnie. Dzięki prostej regulacji bez użycia narzędzi, dostosujesz głębokość siedziska i wysokość podnóżka do wzrostu dziecka, zapewniając odpowiednią i ergonomiczną pozycję podczas siedzenia.. Otwarta konstrukcja krzesła gwarantuje swobodę ruchową, a także ułatwia przyciągnięcie się dziecka w kierunku stołu.

Krzesełko dziecięce Nomi spełnia swoją rolę zarówno przy stole podczas posiłków, jak i w trakcie odrabiania lekcji. Dostępne jest w kilku kolorach i odmianach drewna.

 

Krzesełko Nomi zostało wielokrotnie docenione i nagrodzone podczas licznych konkursów:

 

Atuty krzesełka dziecięcego Nomi

 

Dane techniczne

 

 

Akcesoria

Znajdź nas na Facebooku
Znajdź nas na Instagramie