Wózki Mutsy

Mutsy logo
Mutsy i2

Mutsy ICON

Długo wyczekiwana premiera roku 2019. Mutsy Icon jest jeszcze bardziej kompaktowy niż pozostałe modele, ale wciąż charakteryzuje go komfort i luksus, którego oczekuje się od marki. Model ten dedykowany jest wymagającym rodzicom, którzy cenią sobie połączenie nowoczesnych detali z ponadczasowym i stylowym designem.

Zobacz produkt
Mutsy i2

Mutsy NIO

Najnowszy i flagowy model, który od 2018 podbija serca przyszłych rodziców. Sylwetką nawiązuje nieco do Mutsy 4Rider, który w latach 2010-2014 był najlepiej sprzedawanym w Polsce modelem tej marki. NIO jest zdecydowanie lżejszy i bardziej kompaktowy.

Zobacz produkt
Mutsy i2

Mutsy EVO

Markowy wózek za rozsądne pieniądze. Najnowsza wersja z 2019 roku posiada teleskopowo wysuwaną rączkę oraz pełną amortyzację. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Zobacz produkt
Mutsy i2

Mutsy NEXO

Spacerówka , która od 2016 roku podbija serca wielu rodziców. Komfort dla dziecka jaki zapewniają rozkładane do leżenia oparcie i podnóżek, niska waga oraz mały rozmiar po złożeniu, stawiają Nexo w pozycji lidera w tej klasie wózków. Kolory z kolekcji 2019 wyposażone zostały w okienko w budce.

Zobacz produkt
Znajdź nas na Facebooku
Znajdź nas na Instagramie