Produkty Inglesina

Mutsy i2

Inglesina Aptica XT

APTICA XT to najnowszy model Inglesiny, który łączy doskonałą funkcjonalność z wyjątkowym stylem. Model ten wyróżnia regulowana amortyzacja oraz przestronna gondola z medycznym materacykiem Welcome Pad, który powstał przy współpracy Inglesiny i szpitala neonatologicznego.

Zobacz produkt
Mutsy i2

Inglesina Quid

Ultra lekki (5,9kg) i kompaktowy wózek QUID poleca się na małe i duże podróże! Duża budka z ochroną UV, składanie za pomocą jednej ręki, regulowane oparcie oraz przestronny kosz sprawiają, że Quid jest idealnym towarzyszem podczas wakacji!

Zobacz produkt
Mutsy i2

Inglesina Twin Sketch

TWIN SKETCH to poręczny i kompaktowy wózek dla bliźniaków. Dzięki łączonej rączce, możliwości składania jedną ręką, wygodnym siedziskom oraz rozkładanej budce z ochroną UV zapewnia dzieciom i rodzicom maksimum funkcjonalności!

Zobacz produkt
Mutsy i2

Inglesina Maior

MAIOR to szeroki i wytrzymały wózek spacerowy, z dużymi kołami ze świetną amortyzacją. Natomiast jednocześnie bardzo lekki i kompaktowy. Waży jedynie 7,9 kg.

Zobacz produkt
Mutsy i2

Inglesina Electa

ELECTA to niezwykle lekki, kompaktowy i praktyczny wózek! Idealny dla żyjących pełnią życia w mieście oraz będących w ciągłym ruchu! Wózek powstał z myślą o wygodzie rodziców oraz dzieci! Waży tylko 8,7 kg.

Zobacz produkt
Kup teraz
Znajdź nas na Facebooku
Znajdź nas na Instagramie