W sierpniu świat obiegła zapowiedź nowego projektu firmy #Inglesina, który idealnie wpasował się w klimat tegorocznych wakacji. Pod hasłem “A star is coming to town” kryje się wielofunkcyjny, super lekki wózek #Electa, z przeznaczeniem dla wszystkich żyjących i kochających pęd życia w mieście. Całości dopełniła prawdziwie włoska pogoda, która towarzyszyła nam podczas wrześniowej premiery.

W połowie miesiąca w Poznaniu w sklepie z artykułami dla niemowląt i dzieci “Pati i Maks” podczas targów mieliśmy okazję przenieść Was prosto na ulice Mediolanu czy Rzymu. Bezalkoholowe Prosecco, najlepsze wędliny i sery dojrzewające w słońcu Italii, słodkie przekąski, gorąco lejące się z nieba, leżaki, wiatr i muzyka – tak przywitaliśmy wszystkich odwiedzających. Przepyszne włoskie przekąski pochodziły z restauracji „Smaczki Maszki„, która znajduje się w Baranowie pod Poznaniem.Byliśmy ciekawi jak zostanie przyjęty nasz wózek przez odbiorców. Okazało się, że klienci byli zachwyceni wózkiem oraz zyskał on wielu wielbicieli. Najczęściej padały słowa “ Jaki on lekki”  “Właśnie takiego wózka szukaliśmy” “Bardzo kompaktowy po złożeniu” czy “ Idealny na podróż”

Wózki sprzedały się w bardzo szybkim tempie. Zainteresowanie modelem Electa stale rośnie, a wózek z dnia na dzień zyskuje coraz więcej fanów.

Można było posłuchać specjalistów na temat naszych wózków, dowiedzieć się dlaczego wybrać wózek Inglesina Electa oraz co go wyróżnia.

Electa to nowość na rynku w temacie dwufunkcyjnych wózków dziecięcych. Najlepszy i najlżejszy wózek dziecięcy w swojej klasie. Niezwykle lekki, kompaktowy i praktyczny. Idealny dla żyjących pełnią życia w mieście oraz będących w ciągłym ruchu! Wózek powstał z myślą o wygodzie rodziców oraz komforcie dzieci. Waży tylko 8,7 kg. Można złożyć i rozłożyć go jedną ręką. Dodatkowo gwarantuje dziecku niezwykłe doznania zdrowotne dzięki materacykowi, który dba o prawidłową postawę dziecka. Wszystko to w trosce o dziecko i rodzica!

W trakcie premiery była możliwość przetestowania wózka oraz sprawdzenia jego możliwości! Każdy mógł wypróbować wózek przed zakupem.Klienci testowali wersję z gondolą oraz wersję  ze spacerówką. Zarówno gondola jak i spacerówka przypadły wszystkim do gustu.

 

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na premierze pojawiło się wiele przyszłych i obecnych rodziców oraz zaproszeni goście, w tym blogerki parentingowe z Poznania i okolic, lekarze oraz ratownicy medyczni, którzy zaprezentowali pokaz ratownictwa dzieci i niemowląt.. Nie obyło się bez przemiłych rozmów, testowania wózka, robienia zdjęć czy próbowania włoskich przysmaków w asyście włoskiej muzyki.

Wózki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak ciepłego przyjęcia naszego nowego modelu wózka  Tak duże zainteresowanie oraz pozytywne reakcje  świadczą o wysokiej jakości produktu. Zauważyliśmy, że ludzie po pandemii szukają możliwości swobodnego poruszania się po świecie, co daje im ten wózek. Daje nam to wiedzę popartą opiniami, że jest to wózek odpowiadający na obecny popandemiczny świat oraz potrzebę wolności w mieście.

Targi trwały dwa dni. Pojawiły się na nich  również inne firmy z branży dziecięcej. Wszystkie marki miały stoiska wewnątrz sklepu, natomiast nasza firma jako jedyna wystawiła się na dworze. Korzystaliśmy z ostatnich dni lata oraz ostatnich promieni słońca.

 

 

 

Kolejne eventy promujące nasz nowy wózek Electa odbyły się w:

Electa spotkała się również z dużym uznaniem w wyżej wymienionych miastach. Wózek zyskuje na popularności z każdym tygodniem i wydarzeniem.

Jesteśmy zachwyceni odbiorem i motywuje nas to do dalszych działań!

Powrót do wszystkich wpisów

Znajdź nas na Facebooku
Znajdź nas na Instagramie